UTW_aktualnosci

Kontynuacja zajęć dodatkowych w semestrze letnim 2022/23

Zasady organizacji zajęć w semestrze letnim 2022/23 w stosunku do semestru zimowego nie ulegają zmianie.

Wykłady są planowane stacjonarnie we wtorki i czwartki wg grafiku, który udostępnimy po przerwie międzysemestralnej na pierwszym wykładzie w sem. letnim w dniu 07.03.2023 oraz na platformie słuchacza.

Zajęcia dodatkowe w semestrze letnim planujemy w trybie stacjonarnym, począwszy od dnia 06.03.2023. Pełen terminarz zajęć będzie dostępny na platformie słuchacza po zakończeniu semestru zimowego. Rodzaj zajęć dodatkowych w stosunku do semestru zimowego nie ulega zmianie. Opłaty za zajęcia dodatkowe również nie ulegają zmianie.

Od stycznia 2023 na każdych zajęciach dodatkowych dostępne są zbiorowe deklaracje kontynuacji zajęć, prosimy o ich wypełnienie i przemyślaną decyzję odnośnie kontynuacji.

Pierwszeństwo w grupach mają osoby kontynuujące zajęcia w swoich grupach. Nowe osoby, które chcą dopisać się do poszczególnych grup zajęć dodatkowych proszone są o kontakt z pracownikami biura UTW PŁ. Osoby te będą zapisywane w ramach dostępnych miejsc.

Termin wnoszenia wpłat za zajęcia dodatkowe i dostarczenia potwierdzenia wpłaty do BIURA UTW PŁ (mailowo bądź osobiście) upływa w dniu 31.01.2023 r. Po tym terminie będziemy zapisywać osoby oczekujące na miejsce w wybranych grupach, wg kolejności zgłoszeń w biurze UTW PŁ.

Na jednym dowodzie wpłaty można wpłacić za wszystkie zajęcia dodatkowe WYŁĄCZNIE DLA JEDNEJ OSOBY,  z podaniem w tytule wpłaty nr legitymacji i nazwy zajęć, których dotyczy wpłata. Prosimy nie wpłacać łącznych kwot za zajęcia ze współmałżonkiem czy koleżanką.

Nie gwarantujemy utrzymania terminów zajęć dodatkowych. Są one zależne od obowiązków służbowych i obciążeń dydaktycznych wykładowców (ustalanych na uczelniach najczęściej pod koniec lutego) i dostępności sal dydaktycznych. W razie niskiej frekwencji przewidujemy możliwość łączenia bądź likwidacji grup.

UWAGA! Osoby uczęszczające na basen (gimnastyka w wodzie) przedłużają karnety na semestr letni wyłącznie w kasie Zatoki Sportu do dnia 31.01.2023. Prosimy o bardzo przemyślane decyzje i zachowanie paragonu zakupu karnetu. Osoby które chcą się zapisać na zajęcia gimnastyczne w wodzie proszone są o kontakt z pracownikami biura UTW.

Przypominamy, że opłata za czesne oraz spacery dotyczy całego roku akademickiego - nie opłacamy ich w semestrze letnim.

Data dodania:2023-01-02
Agnieszka Stołecka