Konsultacje regionalne w programie Polska Cyfrowa

W związku z prowadzonymi pracami nad przygotowaniem Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lała 2014-2020 informujemy, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego organizuje konsultacje regionalne założeń realizacji Programu, w czterech wybranych miastach Polski (Kraków 10 lipca br., Poznań 11 lipca br., Warszawa 23 lipca br., Gdańsk 19 lipca br.).

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencjach i jednocześnie zachęcam do zgłaszania się poprzez rejestrację na stronie www.funduszeeuropeiskie.qov.pl/konsultacie-popc. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o w możliwie szybkie rejestrowanie się na stronie.

Osobą do kontaktu w kwestiach związanych z organizacją konferencji jest Pani Paulina Radecka (tel. O 22 273-75-08), adres mail: paulina.radecka(S),mrr.qov.pl.

Data dodania:2013-06-25
Małgorzata Trocha