UTW_aktualnosci

Koniec roku akademickiego 2020/21 w UTW PŁ

Szanowni Państwo, słuchacze UTW Politechniki Łódzkiej. Dobiegł końca kolejny rok akademicki w naszym Uniwersytecie.

Był to trudny rok, pełen zdalnych wyzwań. Nie mogliśmy spotykać się w salach wykładowych, dzielić wrażeniami, sympatią, wymieniać opiniami. Edukacja miała miejsce wyłącznie w internecie. Jednak mimo to nie poddaliście się, przełamaliście opory i podjeliście wyzwanie nauki zdalnej. Serdecznie Wam za to dziękujemy.

Dziś jest szczególny dzień, bowiem dokładnie 15 lat temu - 28.06.2006 r., decyzją ówczesnych Władz Uczelni, powołano do życia Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej. Z perspektywy czasu, liczby zrealizowanych zajęć i aktywności, możemy powiedzieć, że była to trafna decyzja. Od początku naszej działalności wydaliśmy 1644 legitymacje słuchacza dla 1382 kobiet i 262 mężczyzn. Wielu z Państwa jest z nami od samego początku. Tworzymy społeczność pełną przyjaźni i życzliwości, za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do wysłuchania słów JM Rektora Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jóźwika skierowanych do Państwa z okazji zakończenia roku akademickiego. Prof. dr hab. Mieczysław Gajos przygotował dla Państwa wykład połączony z recytacją i prezentacją muzyczną pt. Moja Piaf. Na platformie słuchacza znajdziecie również podsumowanie roku akademickiego 2020/21 oraz kilka słów na temat planów na kolejny rok.

Zapraszamy na platformę https://utw.p.lodz.pl

Data dodania:2021-06-28