Dzień informacyjny – energia, środowisko, materiały dla energii i przemysł procesowy

16 października 2018 roku odbędzie się dzień informacyjny programu Horyzont2020 dotyczący konkursów z następujących obszarów: energia, materiały dla energii i przemysł procesowy, środowisko.

Spotkanie da nie tylko możliwość do zapoznania się z tematami konkursowymi, ale także indywidualnego skonsultowania pomysłów i problemów z ekspertami odpowiedzialnymi za poszczególne obszary tematyczne.

Ponadto dla początkujących przedstawione będą na wstępie ogólne zasady programu Horyzont2020. Eksperci opowiedzą również o elementach dobrego wniosku czy kwestii wynagrodzeń w projektach. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie internetowej.

Spotkanie odbędzie się w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN, ul. Pawińskiego 5B - Warszawa.

Data dodania:2018-08-31
Agnieszka Garcarek-Sikorska