Atrakcyjna oferta Biura Karier PŁ

Biuro Karier PŁ przygotowało w marcu dwa ciekawe wydarzenia online, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem osobitym i zawodowym, w szczególności studentów i doktorantów Politechniki Łódzkiej.

Grafika do szkolenia Biura Karier PŁ - Siła nawykówWe wtorek, 9 marca godz.10.00 zapraszamy do wysłuchania wywiadu "The Brain. Genialny umysł", który zaplanowano w ramach III spotkania Akademii Dobrych Nawyków: Ucz się mądrze i efektywnie z Bartoszem Gawrylukiem. Podczas spotkania dowiemy się, jak się uczyć skutecznie i jak praktycznie można wykorzystać  potencjał naszego mózgu.

Bartosz Gawryluk - trener skutecznej nauki i efektywnego czytania. Od 13 lat pokazuje jak można inaczej podejść do uczenia się. Uczestnik programu "The Brain - Genialny Umysł". Przez lata zarządzał zespołami sprzedażowymi. Aktualnie coach i doradca biznesowy. Pomaga przedsiębiorcom jak być skuteczniejszymi, znaleźć równowagę i wejść na wyższy poziom w biznesie.

Wywiad będzie dostępny na Youtube oraz na Facebooku Biura Karier.

Nocne szkolenia Biura Karier PŁW piątek, 12 marca zapraszamy na Firmową noc szkoleń dla wilków, od godz. 15.00 do godz. 22.00. To będzie wyjątkowa edycja wydarzenia, w którym weźmie udział 6 firm, a ich przedstawiciele poprowadzą szkolenia. Wszystkie odbędą się wirtualnie na platformie WIKAMP lub TEAMS.

Tematy:

•         15.00 - 17.00 HTD Health, Temat: Rekrutacja zdalna w IT - jak zdobyć pracę nie wychodząc z domu?

•         15.00 - 17.00 Semcore, Temat: Zawody przyszłości i trendy w marketingu internetowym

•         17.30 - 19.30 Ericsson, Temat: Pandemia - jak pracować, żeby nie zwariować?

•         17.30 - 19.30 ABB, Temat: ESP32 - Cloud IoT

•         17.30 - 19.30 Rossmann, Temat: Praca w logistyce - od czego zacząć?

•         20.00 - 22.00 Souvre, Temat: Pożądane kompetencje na rynku pracy

Więcej szczegółów i zapisy: https://adm.edu.p.lodz.pl/course/view.php?id=81