AION o sukcesach sportowych studentów PŁ

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o sukcesach studentów Politechniki Łódzkiej podczas integracyjnych mistrzostw AZS w Łodzi i Gdańsku. Czytaj na str.10 wiosennego wydania Akademickiego Informatora Osób Niepełnosprawnych.

Zawodnik leży na specjalnej ławeczce i podnosi sztangę. Obok niego asekurator. W tle banery BON i Mistrzostw AZS.

Trzy zawodniczki w sportowych strojach na podestach z pucharami i nagrodami. Za nimi zaproszeni oficjalni goście w formalnych ubiorach.

Na hali: reprezentacja Politechniki Łódzkiej na Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w tenisie stołowym w Gdańsku. 3 kobiety i jeden mężczyzna w strojach sportowych wraz z trenerką: Teresą Bielą-Jesionowską.

Data dodania:2022-03-30
malgorzata.swit
Dwie zawodniczki i zawodnik w sportowych strojach na podestach z pucharami i medalami mistrzostw w podnoszeniu ciężarów, na tle baneru Mistrzostw. Towarzyszą im trenerzy, autorzy artykułu: Teresa Biela Jesionowska i Marcin Laśkiewicz.