Program Horyzont 2020 dla Miast

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej organizuje Dzień Informacyjny „Program Horyzont 2020 dla Miast”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 maja 2016 roku w IPPT PAN - Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN ul. Pawińskiego 5B 02-106 Warszawa.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną tematy konkursów w obszarze energii, transportu, środowiska, ICT oraz  efektywności energetycznej budynków. Ponadto, przedstawiciele Komisji Europejskiej przedstawią zasady zamówień przedkomercyjnych na B+R oraz zamówień publicznych na innowacyjne rozwiązania. Do udziału w tym wydarzeniu zaproszeni są przedstawiciele władz miejskich oraz wszystkie podmioty zainteresowane realizacją projektów związanych z miastami.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo pod linkiem http://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-informacyjny-program-horyzont-2020-dla-miast

Data dodania:2016-04-20
Agnieszka Garcarek-Sikorska