Biblioteka Główna

Dostęp testowy do kolekcji EBSCO eBook Academic Collection - do 19 grudnia 2016 r.

Politechnika Łódzka otrzymała dostęp testowy do pełnych tekstów ponad 145 500 tytułów w kolekcji eBook Academic Collection.
Książki pochodzącą od ponad 620 wydawców, w tym wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton University Press, University of California Press.

Ponad 15% całej kolekcji stanowią tytuły najnowsze z ostatnich 4 lat.

41% kolekcji dotyczy nauk technicznych takich jak: architektura, biznes i ekonomia, chemia, fizyka,  informatyka, inżynieria, nauki stosowane, matematyka, nauki medyczne, nauki przyrodnicze

Data dodania:2016-11-15
Beata Ignaczak