1000 euro za pudełko czekoladek

Klaudia Bakalorz studentka Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ jest na stypendium programu Erasmus w Escuela Superior de Diseño de la Rioja (ESDIR). Wzięła udział w konkursie na plakat zorganizowanym przez jej uczelnię i Urząd Miejski w Logroño. Za opracowany przez nią znak graficzny Centrum Sportu w Logroño w Hiszpanii i miejskiego programu sportu na rok 2012/2013 (Programa Deportivo Municipal).
zdobyła pierwszą nagrodę w wysokości 1000 euro.

Projekt – wyjaśnia Klaudia Bakalorz - przedstawia „pudełko czekoladek, które zachęca do zdrowego życia poprzez uprawianie sportu”. Znak ozdobi materiały promujące Centrum Sportu tj. ulotki, plakaty, stronę www oraz bilety. Ulotki z projektem Klaudii zostaną wydrukowane w ilości 80 tys. egzemplarzy i trafią do mieszkańców Logroño.

Data dodania:2012-07-19
Ewa Chojnacka