Przegląd mediów o PŁ - zestawienie tygodnia (3-9.03.2018)

Aleksandra Pacułek z Gazety Wyborczej napisała, że naukowcy z Politechniki Łódzkiej opracowali innowacyjną agrotkaninę.

- Wygląda jak zwykła tkanina, ale gdy przykryje się nią sadzonki warzyw czy owoców,  te szybciej rosną i nie przemarzną. Agrotkaninę nazwano BioEcoFab – czytamy w artykule na stronie GW.

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej ciągle rozbudowuje swoją ofertę. - W Akademickim Centrum Sportowo-Dydaktycznym PŁ pojawiła się ogromna ścianka wspinaczkowa i boiska do badmintona - napisała Matylda Wikowska w Dzienniku Łódzkim. - Za miesiąc powinna zostać oddana do użytku ścianka rekreacyjna.

- Zatoka Sportu PŁ wkrótce zostanie nowym domem Muzeum Sportu - napisał Michał Kałach z Dziennika Łódzkiego.- Ekspozycja trafi do miłośników sportu - zawodowców oraz osób uprawiających go rekreacyjnie. Wystawa to część zbiorów Muzeum Miasta Łodzi.

Data dodania:2018-03-09
Małgorzata Trocha