Najlepsze prezentacje wydziałów podczas Festynu Nauki

Podczas tegorocznego Festynu Nauki organizowanego w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Manufakturze, w dniach 21-22 kwietnia, rozstrzygnięta została druga edycja konkursu Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej SUKCES NAKRĘCAJĄ NAJLEPSI na najbardziej oryginalną i kreatywną formę prezentacji wydziału.

Zwyciężył Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów uzyskując 207 punktów. Otrzymał on nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 PLN.

Drugie miejsce zdobył Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, który otrzymał 205 punktów oraz nagrodę w wysokości 2 000 PLN.

Trzecie miejsce zajął Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska z 204 punktami. Wysokość nagrody to 1 000 PLN.

Pozostałe miejsca zajęły:

4. - Wydział Chemiczny - 201 pkt.

5. - Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki – 180 pkt.

6. - Wydział Mechaniczny – 174 pkt.

7. - Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji – 173 pkt.

8. - Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej – 166 pkt.

Data dodania:2018-05-07
Agnieszka Garcarek-Sikorska