Nagroda Ministra Rozwoju za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa

Zasady wnioskowania przez Rektora PŁ o Nagrodę Ministra Rozwoju za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.

Do Nagród Ministra mogą być zgłaszane prace dyplomowe obronione w okresie dwóch lat poprzedzających złożenie wniosku o przyznanie nagrody.

W Konkursie mogą uczestniczyć osoby posiadające obywatelstwo polskie oraz cudzoziemcy, którzy w okresie pobytu w Polsce zrealizowali prace w dziedzinach objętych Konkursem o Nagrodę Ministra.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest złożenie wniosku do Ministra Rozwoju za pośrednictwem Departamentu Architektury, Budownictwa i Geodezji – według wzoru w zależności od kategorii, stanowiącego załączniki nr 1, nr 2 i nr 3 do Zarządzenia Ministra Rozwoju z 8 lipca 2020 r., dostępnego w postaci formularza poniżej lub bezpośrednio w Departamencie Architektury, Budownictwa i Geodezji.

Wnioskodawca składa do dziekanatu do 17.09.2020 r. wypełniony wniosek (formularz konkursowy wg zał.).

Do wniosku należy dołączyć do wniosku:

a) recenzję pracy wystawioną przez recenzenta pracy lub promotora pracy,

b) egzemplarz pracy w wersji papierowej z czytelnym pomniejszeniem fotograficznym albo kserograficznym plansz, rysunków i makiet, z zachowaniem kolorystyki i możliwości odczytania opisów,

c) egzemplarz pracy w wersji elektronicznej.

Dziekan ds. studenckich odpowiada za zorganizowanie zaopiniowania złożonych wniosków. Wnioski wraz podaną wyżej dokumentacją powinny zostać złożone w Dziale Spraw Studenckich PŁ/Sekretariacie Prorektora ds. studenckich w nieprzekraczalnym terminie do 24 września 2020 roku.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej.

Data dodania:2020-09-08
Agnieszka Garcarek-Sikorska