NAGRODA GOSPODARCZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO na rok 2015

Wojewoda Łódzki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego po raz szósty wspólnie organizują Konkurs "Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego".

Nagroda stanowi wyróżnienie i podziękowanie dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i wynalazców z województwa łódzkiego za ich wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarki regionu.

W XII edycji konkursu, Nagroda zostanie przyznana w następujących kategoriach:

• Ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu
  • Mikro i Małe Przedsiębiorstwo
  • Rodzinne Gospodarstwo Rolne
  • Innowacyjność
  • Zielona Gospodarka

Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi.

Nagroda ma charakter honorowy.

Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia w formie papierowej i elektronicznej należy przesłać na adres Sekretariatu Nagrody (Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, 90-926 Łódź, ul. Piotrkowska 104, budynek D, pokój 402, tel. 42 664-10-94, 664-15-00, faks: 42 664-10-88, e-mail: michal.mikina@lodz.uw.gov.pl, ziemowit.staszewski@lodz.uw.gov.pl), do dnia 15 czerwca 2015 r.

Warunki zgłaszania kandydatów oraz formularze wniosków zawarte są w Regulaminie Nagrody dostępnym na stronach www.lodzkie.eu lub www.lodzkie.pl. Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Nagrody.

Osoby zgłaszające swój  udział w Konkursie prosimy o przekazanie tej informacji Sekcji Transferu Technologii PŁ (rit@adm.p.lodz.pl)

Data dodania:2015-04-21
Monika Kasieczka-Burnecka