III edycja Konkursu na informację medialną

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w III edycji Konkursu na informację medialną o tematyce ochrony własności intelektualnej, w tym przemysłowej.

Konkurs adresowany jest do autorów publikujących w prasie, radiu, telewizji i mediach elektronicznych, których prace zostały opublikowane lub wyemitowane w okresie od 15 listopada 2014 r. do 15 września 2015 r.

Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby Urzędu Patentowego RP w terminie do 15 września 2015 r.

Autorom 5 najlepszych prac przyznanych zostanie pięć równorzędnych nagród w wysokości po 5 000 zł brutto każda.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

Data dodania:2015-05-28
Monika Kasieczka-Burnecka