Zobacz świat inaczej na Explorers Festival na PŁ

A+ / A-

Już po raz 19. zapraszamy na Politechnikę Łódzką na Explorers Festival, wydarzenie przyciągające wszystkich ludzi "ciekawych świata".

Od czwartku do soboty, 16-18 listopada, można będzie spotkać na PŁ niezwykłych gości: światowe gwiazdy alpinizmu, eksploracji, sportu i filmu. W sobotę (18.11) wystąpi jeden z najlepszych włoskich alpinistów - Mateoo Della Bordella, który preferuje wspinaczkę na ścianach o najwyższym stopniu trudności np.: urwiska Patagornii, Himalajów czy Ziemi Baffina. Również tego wieczoru zobaczymy Thomasa Ballarda z Wielkiej Brytanii, jednego z najmłodszych światowych alpinistów.

Zachęcamy do wysłuchania niezwykłych opowieści i poczucia klimatu wielkiej przygody, do Sali widowiskowej PŁ (al. Politechniki 3a).

Z dokładnym programem imprezy oraz krótkimi biogramami gości występujących na Festivalu można zapoznać się na stronie wydarzenia.

Data dodania:2017-11-06
Plakat 19. Explores Festival.