Zawody o Puchar JM Rektora Politechniki Łódzkiej w pływaniu

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji zawodów pływackich. W niedzielę, 7 października, na basenie olimpijskim Zatoki Sportu PŁ będą rywalizować w różnych kategoriach: zawodowcy, pracownicy oraz studenci Politechniki Łódzkiej o Puchar JM Rektora PŁ.

Pływacy będą rywalizować we wszystkich stylach na 100 i 200 metrów. W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający licencję Polskiego Związku Pływackiego oraz pracownicy i studenci Politechniki Łódzkiej nie będący czynnymi zawodnikami. Zawody zostaną rozegrane w następujących kategoriach wiekowych:

1.    Zawodnicy urodzeni w roku 2007 – 11 lat
2.    2006 – 12 lat
3.    2005 – 13 lat
4.    2006 i starsi – 14 lat i starsi
5.    Pracownicy Politechniki Łódzkiej (kategoria open)
6.    Studenci Politechniki Łódzkiej

Pływacy zrzeszeni w klubach pływackich zgłoszenia powinni przesłać w formie elektronicznej, za pomocą edytora zgłoszeń Splash Entry Editor w nieprzekraczalnym terminie do 1 października na adres zawody@wmozp.pl. Zaproszenie w formacie .lxf do pobrania na stronie www.megatiming.pl.

Pracownicy i studenci PŁ zgłaszają się na zawody wysyłając formularz zgłoszeniowy do 5 października na adres: krzysztof.chelinski@p.lodz.pl lub po wydrukowaniu, zostawiając w Biurze Obsługi Klienta Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej.

Opłatę startową od klubów w wysokości 10 zł za każdy start zawodnika pobierze Łódzki Okręgowy Związek Pływacki. Pracownicy i studenci PŁ są zwolnieni od opłaty startowej.

Program zawodów:
1.    100 m. st. dow.
2.    100 m. st. klas.
3.    100 m. st. grzb.
4.    100 m. st. mot.
5.    200 m. st. zm.
6.    200 m. st. dow.
7.    200 m. st. klas.
8.    200 m. st. grzb.
9.    200 m. st. mot.
10.    Finał 100 m. st. dow. w kat. open
11.    Finał 100 m. st. klas. w kat. open
12.    Finał 100 m. st. grzb. w kat. open
13.    Finał 100 m. st. mot.  w kat. open
14.    50 m. st. dow. dla pracowników i studentów PŁ
15.    50 m. st. klas.  dla pracowników i studentów PŁ

Każda konkurencja odbędzie się zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn.

Data dodania:2018-09-25
Małgorzata Trocha