Zatoka Sportu czeka na najemców lokali

W związku ze zbliżającym się otwarciem Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ - Zatoka Sportu, Politechnika Łódzka poszukuje podmiotów zainteresowanych współpracą i prowadzeniem działalności na terenie centrum.

- Zapraszamy do składania ofert w konkursach na najem lokali użytkowych do prowadzenia działalności gastronomicznej oraz działalności handlowej lub usługowej. Czekamy na ciekawe propozycje  - mówi  Witold Nykiel, dyrektor Zatoki Sportu.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych konkursów znajdują się w linkach: prowadzenie działalności gastronomicznej i prowadzenie działalności handlowej lub usługowej. Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać do 30 maja, do godz. 15.30 w siedzibie PŁ, ul. Żeromskiego 116, budynek A28, pokój 203.

Data dodania:2017-05-11
Małgorzata Trocha