Zasady zaliczania zajęć z wychowania fizycznego

Decyzją JM Rektora Politechniki Łódzkiej obowiązują następujące zasady zaliczenia zajęć z wychowania fizycznego:

1. Zajęcia wychowania fizycznego są obowiązkowe dla wszystkich studentów studiów stacjonarnych Politechniki Łódzkiej, z wyjątkiem osób o orzeczonej trwałej niesprawności.
  2. Zajęcia wychowania fizycznego odbywają się zgodnie z planem studiów i programem nauczania. W programach studiów pierwszego stopnia rozpoczynających się od roku 2007/2008 zajęcia te są realizowane w semestrach: II, III, IV i V.
  3. W przypadku gdy student posiada krótkookresowe zwolnienie lekarskie (łącznie do 5 tygodni w semestrze) Centrum Sportu PŁ umożliwi odrobienie brakujących zajęć w okresie sesji egzaminacyjnej i sesji poprawkowej.
  4. W przypadku gdy student posiada długookresowe zwolnienie lekarskie (przez okres co najmniej 6 tygodni) to obowiązek zaliczenia zajęć z wychowania fizycznego przesuwa się na pierwszy semestr wolny od planowanych zajęć z tego przedmiotu.

Data dodania:2007-09-25
Małgorzata Woźniak