Zaproszenie na sesję brokerską w zakresie Key Enabling Technologies

EU Brokerage Event on KET in Horizon 2020 to wyjątkowa okazja, aby przedstawić, omówić i rozwijać nowe koncepcje projektów na arenie międzynarodowej, jak również szansa na wypromowanie uczelni. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca w Mainz.

Wydarzenie poświęcone jest kluczowym technologiom wspomagającym w obszarze nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia (NMBP) i będzie ukierunkowane na nadchodzące konkursy w następujących obszarach tematycznych: Nanotechnologies and Advanced Materials: Biotechnologies, Advanced manufacturing and processing, Energy efficiency in Buildings (PPP EeB), Factories of the Future (PPP FoF)Sustainable process industries (PPP SPIRE), Open Innnovation Test Beds (OITB).

Celem wydarzenia jest przedstawienie  tematów programu prac NMBP na lata 2018-2020 programu ramowego w zakresie badań i innowacji „Horyzont 2020”.
Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje własne koncepcje projektowe i spotkać się z przedstawicielami firm / MŚP, uniwersytetami i organizacjami badawczymi w celu wymiany pomysłów podczas wcześniej ustalonych spotkań, w celu umożliwienia przyszłej współpracy i zainicjowania projektów europejskich.

Uczestnictwo jest bezpłatne, ale rejestracja jest obowiązkowa, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona.

Więcej informacji na dostępne są na stronie wydarzenia.

Data dodania:2018-05-22
Agnieszka Garcarek-Sikorska