Zaproszenie na Kobiecy Podwieczorek Technologiczny

Już 9 listopada br. zapraszamy do udziału w Kobiecym Podwieczorku Technologicznym, który tym razem odbędzie się w siedzibie CERI International w Łodzi. Wydarzenie skierowane jest do studentek i absolwentek kierunków technicznych oraz ścisłych - szczególnie kierunków informatycznych.

CERI to jedna z wiodących firm świadczących obsługę procesów biznesowych na polskim rynku. Specjalizuje się w obsłudze procesów biznesowych dla banków i instytucji finansowych. Pomaga swoim Klientom optymalizować procesy operacyjne, automatyzować je oraz tworzy dedykowane oprogramowanie w ITech Center.

Podwieczorki Technologiczne są częścią mentoringowo-networkingowego programu Lean in STEM.

Podwieczorek odbędzie się 9 listopada 2016 r., w godz. 17- 20.30, w siedzibie firmy CERI International w Łodzi, ul. Wersalska 6, 91-203 Łódź.

W programie m.in.:

17:00-17:10 - Przywitanie Uczestniczek.
17:10-17:20 - Programy i stypendia dla dziewczyn - Fundacja Edukacyjna Perspektywy.
17:20-18:00 - Role Models Session - Agnieszka Świecznik, programistka JS, współorganizatorka Django Girls, Rails Girls oraz Geek Girls Carrots.
18:00-20:00 - Lego4Agile - warsztat scrum

Warsztat Lego 4 Agile wprowadzi uczestniczki w świat zarządzania projektami przy użyciu metodyki Agile. Przy wykorzystaniu klocków Lego poznacie tajniki Scurma, role w zespołach scrumowych oraz fazy powstawania produktu. Praca w grupach pozwoli Wam poznać tajniki dobrej współpracy wewnątrz zespołowej.

20:00-20:30 - Q&A session, networking, konsultacja CV z rekruterkami z Ceri.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestrowania się na wydarzenie na stronie internetowej.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa tylko do 30 października.

Źródło: Zespół Lean in STEM

Data dodania:2017-10-23