Zaprojektuj maskotkę European Universities Games Łódź 2022

Jeszcze do 15 stycznia można przesyłać na Politechnikę Łódzką zgłoszenia projektu maskotki. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę 2 tys. zł!

Grafika reklamująca konkurs na Moskotkę EUSA Games 2020W lipcu 2022 roku w Łodzi odbędą się Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie - EUSA Games. Komitet Organizacyjny ogłasza konkurs na Maskotkę wydarzenia. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany w formie “chodzącej maskotki” oraz gadżetu.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do wszystkich, również osób niepełnoletnich. Przewidziane są dwa etapy. Najpierw spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybierze od 2 do 5 projektów, które zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu. Następnie internauci, poprzez głosowanie, wybiorą maskotę EUG 2022.

Organizatorzy plebiscytu EUG 2022 przypominają, że aby wziąć w nim udział należy: narysować, namalować, zaprojektować postać, która będzie symbolem Europejskich Igrzysk Uniwersyteckich Łódź 2022 oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia.

Szczegóły dotyczące techniki wykonania projektu znajdują się w regulaminie. Może to być projekt wykonany odręcznie (szkic, rysunek, obraz) lub w dowolnym programie graficznym.

Data dodania:2021-01-05
Małgorzata Trocha