XIX Konferencja Naukowa Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ

Po raz 19.  odbędzie się w Politechnice Łódzkiej Konferencja Naukowa Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów. Wydarzenie wpisuje się w imprezy XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi.

Konferencja jest cyklicznym wydarzeniem naukowym dedykowanym w głównej mierze studentom, doktorantom i młodym pracownikom uczelni technicznych. Stanowi przegląd rezultatów badań uzyskanych na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.

Prezentowany podczas konferencji dorobek naukowy dotyczy prac naukowo-badawczych prowadzonych w ramach prac statutowych i badań własnych, grantów promotorskich, grantów wewnętrznych WTMiWT w ramach Funduszu Młodych Naukowców, jak również innych projektów badawczych prowadzonych na Wydziale.

Zapraszamy 20 kwietnia (piątek) do audytorium W-34. Początek o godz. 9.00.

Data dodania:2018-04-16
Małgorzata Trocha