Warsztaty z przygotowania wniosku  w Programie Ramowym Horyzont 2020

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na warsztaty z przygotowania wniosku w Programie Ramowym Horyzont 2020 do projektów badawczo-innowacyjnych (RIA – Research and Innovation action) oraz innowacyjnych (IA – Innovation action). Odbędą się one 28 lutego w KPK PB UE, ul. Krzywickiego 34 A w Warszawie.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo, jak powinien być przygotowany wniosek, jakie zmiany wprowadziła Komisja Europejska w szablonach wniosków, jaka dokumentacja jest potrzebna, jakie mamy możliwości jako jednostki naukowe i przemysłowe w Programie Ramowym Horyzont 2020.

Tematyką warsztatów będą  przede wszystkim  elementy dobrego wniosku w projektach badawczo-innowacyjnych (RIA Research and Innovation action)  i innowacyjnych (IA Innovation action):

• formularze administracyjne A ,
  • część merytoryczna wniosku B;

Warsztaty prowadzone są w języku polskim, ćwiczenia i przykłady w języku angielskim.

Liczba miejsc ograniczona.

Formularz rejestracji dostępny jest na stronie internetowej.

Data dodania:2018-01-19
Agnieszka Garcarek-Sikorska