Akademickie Targi Pracy po raz 12.

To będzie XII edycja największych w Polsce, Akademickich Targów Pracy w Łodzi. Odwiedzający w środę, 26 kwietnia, ATP 2017 będą mieli szansę bezpośredniego kontaktu ze swoimi przyszłymi pracodawcami oraz okazję do poznania wymagań i kultury organizacyjnej firmy.

Podobnie jak w poprzednim roku, impreza odbędzie się w Hali Expo na al. Politechniki 4, gdzie firmy będą mogły zaprezentować się studentom i absolwentom łódzkich uczelni oraz zaproponować im oferty pracy, staży i praktyk. W tegorocznym wydarzeniu weźmie udział rekordowa liczba wystawców - ponad 120 firm i organizacji.

Nad przygotowaniem tegorocznej edycji ATP współpracują: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Board of European Students of Technology PŁ, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź, a także Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience na PŁ.

Sponsorami edycji ATP 2017 są: Grupa Tubądzin – sponsor główny oraz ABB, Accenture, Barry Callebaut, Ericsson, Procter & Gamble, Transition Technologies.

Data dodania:2017-01-02
Małgorzata Trocha