Sztab WOŚP PŁ zakończył licytacje

Do 14 lutego można było licytować wystawione przez politechniczny sztab przedmioty i usługi. Po podliczeniu wszystkich zebranych środków, okazało się, że ten rok był dla politechniczengo sztabu rekordowy. Udało się zebrać 345 tys. zł!

Politechniczny sztab WOŚP PŁ, fot. archiwum WOŚPTegoroczna zbiórka przeniosła się, w większości, do sieci. Na Allegro można bylo wylicytować m.in. spersonalizowaną iluminację LED na elewacji biurowca firmy Transfer Multisort Elektronik (TME) lub jedwabny krawat Rektora PŁ. Ten element garderoby przyniósł Jego Magnificencji wielkie szczęście - został wybrany na rektora olbrzymią większością głosów elektorów.

Specjalna licytacja, oczywiście online, odbyła się w Publicznym Liceum PŁ. Na liście znalazło się wiele ciekawych przedmiotów i rożnorodnych usług przeznaczonych na aukcję, z której zgromadzono ponad 10 tys. zł. Poza wpłatami do tradycyjnych puszek można było także zasilać politechniczną e-Skarbonkę.

W tym roku w działania sztabu przy Politechnice Łódzkiej było zaangażowanych 370 wolontariuszy. Pieniądze do puszek zbierała młodzież szkolna, studenci, pracownicy oraz władze rektorskie.

Partnerami tegorocznego WOŚP-u na PŁ były firmy: TME, Organika, Gust-Pol, Z pieca rodem, el12, Hellena, Polska Woda, Fast IT, HTL, Sklep Ogólnospożywczy Marek Kania, Best Horizons Usługi Dronem.

Jedzenie dla wolontariuszy i organizatorów wydarzenia zapewnili: Grappa pizza e pasta, Pizzeria Finestra, Klubokawiarnia All Star, Garage Pizza Track, Księży Młyn - Browar & Restauracja oraz Bałucki Burger.

Sztab Politechniki Łódzkiej, który zorganizował tradycyjnie Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz władze Uczelni bardzo dziękują wszystkim firmom-partnerom i osobom, które zaangażowały się w pomoc oraz zbiórkę pieniędzy na nowy szpitalny sprzęt z serduszkiem WOŚP.

Data dodania:2021-02-15
Małgorzata Trocha