75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Studentka PŁ zdobyła tytuł Miss Polonia41. edycja konkursu była połączona z jubileuszem 90-lecia Miss Polonia i zakończyła się szczęśliwie dla Karoliny Bielawskiej studentki Politechniki Łódzkiej, która wygrała rywalizację o koronę najpiękniejszej Polki.

 

Karolina Bielawska, studentka PŁ, Miss Polonia 2019

W niedzielę, 24 listopada, 20 pięknych kobiet prezentowało się na scenie podczas gali finałowej Miss Polonia w podwarszawskim hotelu Narvil Conference&Spa. Wśród nich były dwie reprezentantki Politechniki Łódzkiej: Karolina Bielawska, Miss Polonia Województwa Łódzkiego oraz Izabela Depta – I Vice Miss Polonia Województwa Łódzkiego.


Tegoroczna Miss Polonia Karolina Bielawska jest studentką zarządzania w języku angielskim na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji (WZiIP) PŁ. Ma 20 lat i fascynują ją podróże. Jej największą inspiracją są silne i niezależne kobiety.


Studentka Politechniki Łódzkiej powtórzyła sukces reprezentantek regionu łódzkiego z ubiegłych lat:  Barbary Tatary (2007 r.) i Agaty Biernat (2017 r.), które również zdobyły tytuł Miss Polonia.


Wyboru najpiękniejszych Polek dokonało kobiece jury, w którym zasiadały m.in. Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992 r.) i Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w kick-boxingu.


Laureatki Konkursu Miss Polonia mają wiele zadań, m.in. reprezentują Polskę na najważniejszych międzynarodowych konkursach piękności na świecie.


Data dodania:2019-11-25
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Karolina Bielawska, studentka PŁ, Miss Polonia 2019

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE