75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”, organizowanego przez Fundację Kobiety Nauki. Badaczki-wynalazczynie mogą się zgłaszać do 6 września. Nagrodą jest prezentacja zwycięskiego wynalazku podczas Międzynarodowych IENA 2019 w Norymberdze.

 

 

Jak poinformowali organizatorzy konkursu, jego celem jest wyłonienie innowacyjnego autorskiego (lub współautorskiego) rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania.

 

Zainteresowane badaczki powinny wysłać na adres kontakt@kobietynauki.org (w tytule: KONKURS): cv z uwzględnieniem osiągnięć naukowych, krótki opis projektu (do 1 strony), oraz opis implementacji (do 1 strony). Fundacja Kobiety Nauki - Polska Sieć Kobiet Nauki, czeka na zgłoszenia do 6 września.

 

Laureatki zostaną wyłonione przez komisję konkursową, w skład której wchodzą członkinie zarządu fundacji. Decyzję podejmą z uwzględnieniem list rankingowych proponowanych przez ekspertki i ekspertów fundacji.

 

Tym razem zwycięski wynalazek zostanie zaprezentowany podczas Międzynarodowych Targów „Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty” IENA 2019 w Norymberdze (31 października -3 listopada).

 

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, na stronie: https://kobietynauki.org/index.php/category/konkurs/PAP – Nauka w Polsce.

 

Źródło: naukawpolsce.pap.pl


Data dodania:2019-08-20
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE