Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Rusza kolejna edycja Nagród Naukowych POLITYKITygodnik POLITYKA ogłosił 18. edycję programu stypendialnego dla młodych naukowców – Nagród Naukowych POLITYKI.

 

Do niedzieli 17 czerwca na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł oraz 10 nagród finałowych po 5 tys. zł. Piętnastu finalistów zostanie ogłoszonych na łamach POLITYKI 12 września, zaś nazwiska pięciu stypendystów zostaną podane w październiku.

 

Fundacja Tygodnika POLITYKA prowadzi akcję stypendialną skierowaną do młodych zdolnych ludzi nauki od 2001 roku. Przyznając Nagrody Naukowe chce wyławiać i eksponować tych, którzy są w awangardzie myśli, badań, intelektualnych poszukiwań, popularyzować to, co robią i ich samych, jako wzorce kariery zawodowej. Co roku o nagrody ubiega się kilkuset kandydatów w dziedzinie nauk humanistycznych, ścisłych, społecznych, nauk o życiu i nauk technicznych.

 

W ciągu szesnastu lat trwania akcji dzięki pomocy partnerów finansowych oraz czytelników tygodnika POLITYKA, którzy wpłacali na akcję 1% podatku, Fundacja wsparła 287 naukowców kwotą 6 mln 262 tys. zł.

 

Regulamin, składy kapituł oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.polityka.pl/stypendia


Data dodania:2018-04-12
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Logo Konkursu Polityki

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE