Równoległe przetwarzanie, analizy i wizualizacje danych multimedialnych i systemów rzeczywistości wirtualnej

Przetwarzanie danych multimedialnych w czasie rzeczywistym umożliwia rozpoznanie emocji u użytkownika/klienta, poprawę jakości przekazu multimedialnego, a także wspomaganie procesów terapeutycznych i rehabilitacji.

Parallel processing, analyses and visualisation of multimedia data and virtual reality systems

Oferta Instytutu Informatyki i obejmuje narzędzia służące do wizualizacji procesów, modelowania 3D, interakcji i renderingu  czasu rzeczywistego, analizy obrazu filmowego 2D i 3D oraz projektowania interfejsów.

Usługa jest skierowana do firm z sektora IT, IOT, GameDev, przemysłu filmowego, medycyny, biur architektonicznych oraz muzeów i placówek edukacyjnych.

OPTYMALIZACJA PRODUKTÓW / WSPOMAGANIE PROCESÓW REHABILITACJI I TERAPII / PERSONALIZACJA MEDIÓW

Instytut Informatyki

Data dodania:2019-07-17