Projektowanie i optymalizacja przetworników elektromechanicznych pod względem elektromagnetycznym, mechanicznym oraz cieplnym

Metody komputerowe teorii pola elektromagnetycznego stosowane w inżynierii maszyn i urządzeń elektrycznych pozwalają na optymalizację istniejących i projektowanie nowych rozwiązań w branży przetworników elektromechanicznych.

Design and optimisation of electromagnetic transducers with regards to electromagnetic, mechanical and heat aspects

Usługa oferowana przez zespół Instytutu Mechatroniki i Systemów Informatycznych opiera się na wykorzystaniu innowacyjnych symulacji komputerowych przebiegów elektromagnetycznych i elektromechanicznych w przetwornikach w inżynierii maszyn i urządzeń elektrycznych.

Usługa jest skierowana do przedsiębiorstw z branży elektroenergetycznej.

IDENTYFIKACJA ZJAWISK W PRZETWORNIKACH ELEKTROMAGNETYCZNYCH / MOŻLIWOŚĆ SYMULACJI PRACY URZĄDZEŃ / PROJEKTOWANIE I OPTYMALIZACJA PRZETWORNIKÓW ELEKTROMECHANICZNYCH

Instytut Mechatroniki i Systemów Informatycznych

Data dodania:2019-07-17