Liczba etatów: 1
Wymiar czasu pracy: cały etat.
Miejsce pracy: Centrum Komputerowe PŁ, Łódź, ul. Wólczańska 175.

Realizowanie zadania:

• projektowanie serwisów WWW w oparciu o systemy CMS,
  • wdrażanie, cięcie szablonów graficznych na potrzeby stron WWW,
  • zarządzanie CMS Drupal,
  • współpraca z klientami w czasie trwania projektu i w okresie go poprzedzającym.

Wymagania:

• doświadczenie w tworzeniu projektów stron WWW,
  • biegła znajomość bieżących trendów obowiązujących na rynku stron internetowych i rozwiązań mobilnych (HTML5 i RWD),
  • doświadczenie w pracy z dostępnymi na rynku popularnymi rozwiązaniami CMS (Drupal, Wordpress, ...),
  • poczucie estetyki, kreatywność i dbałość o szczegóły,
  • bezkonfliktowość, umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

• życiorys,
  • list motywacyjny,
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 1 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy) oraz zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 2 (Zgoda na przetwarzanie danych).

Termin składania dokumentów:
Oferty należy składać do dnia 01.02.2019 do godziny 15:00. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy również, iż nie zwracamy złożonych ofert.

Miejsce składania dokumentów:

• Politechnika Łódzka - Centrum Komputerowe, ul. Wólczańska 175, 90-924 Łódź