Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

PŁ zaprasza dziewczyny na "Bieg w kasku"W niedzielę, 26 marca, o godz. 10.30 w Parku im. 3-go Maja/Baden-Powella, po raz kolejny, wystartują dziewczyny w kaskach. „Bieg w kasku” jest elementem ogólnopolskiej kampanii "Dziewczyny na politechniki". Organizatorem wydarzenia jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej.  

 

 

"Bieg w kasku" przeznaczony jest dla licealistek, studentek oraz dla innych, chętnych kobiet w dowolnym wieku. Uczestniczki wystartują w rozpoznawanym tytułowym gadżecie akcji, czyli w kasku z logo „Dziewczyny na politechniki!”.

 

 

W tym nietypowym nakryciu głowy trzeba przebiec cały dystans. W tym roku trasa wynosi ok 1 km. Dla najlepszych uczestniczek przewidziane zostały nagrody rzeczowe, które będą wręczane przez władze uczelni, w dwóch kategoriach: licealistki oraz pozostałe uczestniczki.


Zgłoszenia na tegoroczny bieg odbywają się przez stronę akcji Bieg w kasku do soboty, 25 marca, do godz. 15.00.

 

 

Celem akcji "Dziewczyny na politechniki"  jest zachęcenie uczennic szkół ponadgimnazjalnych do studiowania na kierunkach technicznych i ścisłych. Obie akcje są organizowane wspólnie przez Konferencję Rektorów Polskich Uczelni Technicznych (KRPUT) i Fundację Edukacyjną Perspektywy.

 


Data dodania:2017-03-15
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Bieg w kasku na Politechnice Łódzkiej. Archiwum PŁ.

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE