Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

PŁ w rywalizacji rowerowej ECCZachęcamy społeczność akademicką PŁ do udziału w rowerowej rywalizacji European Cycling Challenge. Przez cały maj będą ze sobą rywalizować miejskie drużyny z całej Europy. Na portalu informacyjnym WIKAMP można śledzić, jak wygląda rywalizacja uczelniana drużyn reprezentujących poszczególne wydziały PŁ w tej imprezie (link).

 

- Do rywalizacji zgłosiliśmy wszystkie wydziały Politechniki Łódzkiej oraz Instytut Papiernictwa i Poligrafii. Osoby, które nie są związane z wymienionymi jednostkmi mogą się zapisać do drużyny pod nazwą „Politechniczna Grupa Rowerowa”. Jest to jednak drużyna, która zgodnie z zasadami konkursu nie będzie mogła starać się o nagrodę - wyjaśnia doc. Marek Sekieta,  zapalony cyklista i organizator wszystkich imprez rowerowych na PŁ . - Zapraszamy wszystkich do udziału oraz polecaniu naszych drużyn innym osobom: sympatykom PŁ, absolwentom, rodzinie, znajomym,  tak aby przyłączyły się do nas w tej rywalizacji.

 

Każdy uczestnik musi zarejestrować się na stronie wydarzenia. Proces dopisania się do drużyny Łodzi, a potem drużyny z PŁ, jest opisany na stronie.Można również dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zapraszać swoich znajomych.

 


Data dodania:2017-05-16
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Plakat promujący ECC.

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE