Czy możliwa jest ucieczka ze świata konsumpcji?

Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ zaprasza na drugi cykl Otwartych Seminariów Naukowych Człowiek-Biznes-Technologie. Najbliższe spotkanie z dr hab. Joanną Mysoną-Byrską, prof. Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie, jest zatytułowane „Próba ucieczki ze świata konsumpcji".

Podczas spotkania na Politechnice Łódzkiej, pokazane zostaną cechy świata konsumpcji, jego reguły i zasady, wpływ na całe społeczeństwo i system polityczny. Zostanie podjęta także próba odpowiedzi na pytania, czy można nie być konsumentem i czy możliwa jest ucieczka ze świata konsumpcji?

Seminarium odbędzie się 22 listopada (czwartek) o godz. 16.00, w budynku Lodexu (B9), ul. Wólczańska 215, sala 418.

Dr hab. Joanna  Mysona -  Byrska, prof. UP jest kierownikiem Katedry Filozofii Społecznej i Polityki na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, w Krakowie.

Plakat na seminarium na PŁ z prof. J.Mysona-Byrską

Data dodania:2018-11-13