Oferta współpracy ASEM (Asia-Europe Meeting)

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje o możliwości aplikowania do programu wspólnego z uczelniami tajskimi w ramach współpracy ASEM (Asia-Europe Meeting).

Duo – Thailand jest programem wymiany studenckiej pomiędzy Azją i Europą odbywającym się na zasadzie 1:1  (jeden student wyjeżdżający do jednego studenta przyjeżdżającego).

Studenci otrzymują wspólnie stypendium (w wysokości do 800 euro miesięcznie w przypadku europejskiego studenta) na czas 4 miesięcy (jeden semestr).

Komisja rekrutacyjna złożona z koreańskich ekspertów i przedstawicieli krajów europejskich dokona wyboru projektów do końca czerwca br.

Uczestnictwo polskich studentów będzie dla nich ciekawym i ważnym doświadczeniem, a także przyczyni się do wzmocnienia współpracy pomiędzy polskimi i tajskimi uczelniami.

Szczegółowe informacje zawierają załączniki oraz są dostępne na oficjalnej stronie internetowej programu.

Data dodania:2017-06-22
Agnieszka Garcarek-Sikorska