Nowe projekty aktywizujące osoby z niepełnosprawnościami

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od 1 kwietnia 2020 Fundacja Aktywizacja rozpoczęła realizację dwóch nowych projektów skierowanych do niepracujących osób z niepełnosprawnościami.

W ofercie znajdują się bezpłatne konsultacje z doradcami zawodowymi, job crafterami, pośrednikami pracy, prawnikiem, psychologiem, czy psychoterapeutą. Na dniach ruszy również oferta warsztatów, szkoleń zawodowych i informatycznych oraz szkoleń zewnętrznych.

Dostosowując się do obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego całe wsparcie Fundacja oferuje w formie wsparcia zdalnego, za wyjątkiem sytuacji, w których konieczne jest spotkanie indywidualne z klientem. Również szkolenia przeniesiono do przestrzeni online.

Data dodania:2020-05-06
piotr.zajac
Szkolenia Fundacja AktywizacjaUlotka - Warsztat jak być pewnym siebieUlotka - warsztat jak szukać pracyUlotka - szkolenie sklep internetowy
ulotka_zlecane_2020.pdf90.31 KB