75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Nowa oferta dla czytelników ŻU"Życie Uczelni”, biuletyn informacyjny Politechniki Łódzkiej ma nowy, internetowy serwis on-line. Można je czytać i oglądać pod adresem www.zu.p.lodz.pl.

 

W porównaniu do swojego analogowego odpowiednika, ŻU zawiera więcej zdjęć, filmów, a także bezpośrednie odnośniki do medialnych relacji z wydarzeń. Szata graficzna witryny powstała w ramach pracy magisterskiej inż. Artura Jaskulskiego, na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ.

 

 

Redaktorzy ŻU zachęcają, aby dzielić się z czytelnikami ważnymi informacjam. - Zapraszamy do publikowania w „Życiu Uczelni” artykułów na bieżąco informujących o wydarzeniach, uzyskanych projektach, pracach naukowych, czy też sukcesach - mówi dr inż. Ewa Chojnacka, redaktor naczelna biuletynu PŁ. - Podobnie jak w wersji papierowej, treści podzielone są na kategorie: wydarzenia, nauka, studenci, biblioteka i rozmaitości.

 

 

System redakcji treści ŻU opracowany został przez Centrum Multimedialne PŁ. Przygotowana strona jest responsywna, czyli „Życie Uczelni” można wygodnie przeglądać zarówno na smartfonie, jak i w komputerze.


Data dodania:2017-03-27
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Życie Uczelni

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE