W Łodzi debata o jakości kształcenia w szkołach doktorskich

Samorządy doktorantów łódzkich uczelni publicznych: Politechniki, Uniwersytetu, Uniwersytetu Medycznego i Akademii Muzycznej oraz Krajowa Reprezentacja Doktorantów (KRD) są organizatorami I Otwartego Posiedzenia Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów (KRD), które odbędzie się w Łodzi, w dniach 15-17 lutego.

Baner Otwarte Posiedzenie Zarządu KRD w Łodzi

W progamie wydarzenia zaplanowano m.in. debatę "Jakość kształcenia w szkołach doktorskich". W dyskusji wezmą udział prof. Zbigniew Marciniak, przewodniczący Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Jerzy Woźnicki - prezes Fundacji Rektorów Polskich. Politechnikę Łódzką będzie reprezentował prof. Ireneusz Zbiciński, prorektor ds. nauki.

W trakcie obrad zostaną również zaprezentowane działania KRD w sprawach dotyczących ogółu doktorantów.

Spotkania odbędą się na Uniwersytecie Łódzkim, w Pałacu Biedermanna, ul. Franciszkańska 1/5. Uświetni je specjalny koncert w wykonaniu doktorantów i pedagogów Akademii Muzycznej w Łodzi.

Data dodania:2019-02-13
Małgorzata Trocha