Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Nasze sukcesy

Uczestnicy AMP 2017 w Łodzi.
2017-04-19

Sukcesy judoków PŁ na Akademickich Mistrzostwach Polski

Reprezentacje kobiet i mężczyzn Politechniki Łódzkiej znalazły się w ścisłej czołówce, zakończonych w ubiegłym tygodniu, 9 kwietnia, na Uniwersytecie Łódzkim  - Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo.    
więcej
prof. Stanisław Bielecki,  były rektor PŁ w latach 2008-2016. foto. archiwum PŁ
2017-04-12

Profesor Stanisław Bielecki odznaczony przez Francję

Były rektor PŁ, prof. Stanisław Bielecki, odebrał 3 kwietnia w Ambasadzie Francji stopień Komandora Palm Akademickich za konsekwentne zaangażowanie na rzecz polsko-francuskiej współpracy naukowej i dydaktycznej oraz za przyczynienie się do rozkwitu współpracy między obu krajami.    
więcej
I Dom Studenta PŁ.
2017-03-30

Trzy zespoły z Politechniki Łódzkiej w finałach Imagine Cup 2017

W poprzedni weekend (18 i 19 marca) w siedzibie Microsoft w Warszawie odbyły się DemoDays, w ramach których wyłonieni zostali finaliści tegorocznej edycji konkursu Microsoft Imagine Cup.    
więcej
Chór PŁ z pucharem. Foto. Archiwum  chóru.
2017-02-07

Chór z PŁ oczarował jury

Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej odniósł kolejny sukces. Na IV Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek zdobył pierwszą nagrodę, Złoty Dyplom oraz pamiątkowy puchar.    
więcej
Zespół badawczy MyHydro. (P) Dr inż. Magdalena Owczarek i mgr inż. Ewelina Pabjańczyk-Wlazło
2017-02-04

Innowacyjna opaska z PŁ zbada nawodnienie organizmu

Dr inż. Magdalena Owczarek z Instytutu Architektury Tekstyliów i  mgr inż. Ewelina Pabjańczyk-Wlazło, doktorantka w Katedrze Materiałoznawstwa, Towaroznawstwa i Metrologii Włókienniczej Politechniki Łódzkiej, opracowały tekstylną opaskę do nawodnienia organizmu (Interactive hydration  controller – MyHYDRO).    
więcej
Justyna Bar, absolwentka biotechnologii na PŁ.
2017-02-04

Absolwentka biotechnologii PŁ na liście Forbesa

Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ - Justyna Barys trafiła na prestiżową listę „Forbesa - 30 under 30 Europe 2017" w kategorii przemysł, jako jedna z najbardziej utalentowanych młodych naukowców świata.    
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE