Konkurs Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów

Do 30 kwietnia można zgłaszać się do konkursu „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów”, skierowanego do osób posiadających pomysł na start-up, jak i dla przedsiębiorców już istniejących na rynku.

Konkurs skierowany jest do autorów innowacyjnych rozwiązań dla branży chemicznej i rafineryjnej w zakresie mechaniki, automatyki, antykorozji, diagnostyki, elektryki, budownictwa, systemów informatycznych, systemów sterowania i systemów zarządczych. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie uczestnictwa za pomocą formularza konkursowego na stronie internetowej.

Organizatorem konkursku jest BMP, wydawca magazynu branżowego Chemia Przemysłowa i portalu kierunekCHEMIA.pl.

Więcej informacji o konkursie oraz konferencji można znaleźć na stronie internetowej.

Data dodania:2018-02-16
Agnieszka Garcarek-Sikorska