Kolejna edycja projektu Idea Box na PŁ

Z początkiem marca ruszyła kolejna edycja projektu „Idea Box — pomysły pracowników i studentów na rzecz rozwoju PŁ”. Każdy członek społeczności akademickiej PŁ może dokonać zgłoszenia – wystarczy ciekawy pomysł.

W bieżącym roku budżet projektu wyniesie 50.000 zł. Środki te są przeznaczone na realizację pomysłów ogólnouczelnianych. Podobnie jak w roku ubiegłym, projekt jest finansowany ze środków budżetu zadaniowego uczelni. Założeniem "Idea Box" jest poprawa warunków pracy i studiowania na uczelni.

W minionym roku z budżetu „Idea Box” zostały zakupione samoobsługowe stacje naprawy rowerów, gabloty informacyjne typu „Citylight” oraz została uruchomiona aplikacja Mobile Alert. Szczegółowe informacje nt. realizacji zgłoszonych pomysłów dostępne są pod linkiem.

Organizatorzy mają nadzieję, że i w obecnym roku uda się zrealizować kolejne ciekawe pomysły. Opis projektu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: https://edu.p.lodz.pl/ideabox. Zgłoszeń można dokonywać do 30 kwietnia 2020 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami Działu Rozwoju Uczelni, e-mail: rozwoj@adm.p.lodz.pl, tel. 42 631 29 20.

Data dodania:2020-03-10
Małgorzata Trocha