KIS TECHNOLOGY OPEN DAY - Innowacyjne Technologie

20 marca w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10) odbędzie się spotkanie w ramach KIS Technology Open Day, którego motywem przewodnim będą innowacyjne technologie.

Wydarzenie, którego organizatorami są: Centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej sp. z o.o. oraz Centrum Współpracy z Gospodarką, Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni dla świata nauki i biznesu. Będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą technologiczną Politechniki Łódzkiej, wzięcia udziału w wykładach zaproszonych gości, a także wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy podczas panelu networkingowego.

Partnerami wydarzenia KIS Technology Open Day- Innowacyjne Technologie są:

• Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
  • Business Centre Club.

Zaproszenie wraz z agendą spotkania oraz mapka dojazdu dostępne są w załączniku.

Dla Uczestników spotkania udostępniony będzie bezpłatny parking przyległy do Zatoki Sportu. Ay nie wnosić opłaty prosimy o informowanie pracowników, że jesteście Państwo gośćmi „konferencji nauka-biznes”.

Data dodania:2018-03-13
Agnieszka Garcarek-Sikorska