75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Języki obce - UTW PŁUmiejętność posługiwania się językiem obcym ułatwia podróżowanie, poznawanie świata drogą elektroniczną jak również jest przyczynkiem do nawiązania kontaktów z innymi ludźmi. Nauka języka obcego pozwala zachować i rozwijać zarówno pamięć jak i sprawność intelektualną. Ważne jest zainicjowanie pasji oraz uświadomienie potrzeby i przydatności płynącej z nauki języka obcego.

 

Zajęcia językowe realizowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej prowadzone są przez profesjonalną kadrę nauczycieli pracujących w Politechnice Łódzkiej. Lektoraty odbywają się w budynku Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej, wyposażonym w nowoczesny sprzęt komputerowy i multimedia.

 

 

W roku akademickim 2019/2020 w unwersytecie Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej utworzono 10 grup w krórych sluchacze uczą się na różnych poziomach zaawansowania języków: angielskiego, niemieckiegi i hiszpańskiego

 

 

 

 

W roku akademickim 2019/20 rozpoczeliśmy dodatkowe nieodpłatne dla seniorow kursy z języka angielskiego. Jest to możliwe dzięki Funduszom Europejskim w ramach projektu Centrum Rozwoju Kompetencji Politechniki Łódzkiej. Realizaję zajęć planujemy przez 3 kolejne lata.

 

 

 


Data dodania:2020-04-01
Data aktualizacji2020-04-07

Wprowadzone przez:
Agnieszka Stołecka

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE