Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Ostatnie dni rekrutacji na studia drugiego stopnia na PŁPolitechnika Łódzka od kilku lat prowadzi rekrutację na studia magisterskie w semestrze letnim, w lutym. W tym roku uczelnia przygotowała bardzo bogatą ofertę kształcenia na 36 kierunkach, w języku polskim i angielskim. Przyjmowanie dokumentów zakończy się 21 lutego.

 

Studenci Politechniki Łódzkiej. Foto: Archiwum PŁ

 

- Politechnika Łódzka stale dostosowuje swoją ofertę kształcenia do potrzeb rynku. Wynika to ze współpracy z wieloma firmami, jak i badaniami rynku i przewidywaniami jego potrzeb. Studia drugiego stopnia to przygotowanie absolwentów do pracy samodzielnej, także w obszarze badań. I tu staramy się wprowadzać nowe i nowoczesne metody kształcenia, które dają możliwości właśnie takiego przygotowania się do dalszej pracy, także poprzez aktywne uczestniczenie w zadaniach badawczych uczelni –  mówi prof. Krzysztof Jóźwik, prorektor ds. kształcenia w PŁ.


Od marca na Politechnice Łódzkiej studia mogą rozpocząć absolwenci studiów pierwszego stopnia oraz osoby chcące zdobyć tytuł magistra na PŁ. Na studiach stacjonarnych czeka na kandydatów 1560 miejsc oraz 100 miejsc na studiach niestacjonarnych. Dokumenty można będzie składać już od 3 lutego (poniedziałek).

 

Politechnika przygotowała kilka nowości. Po raz pierwszy w ofercie znalazły się wzornictwo i włókiennictwo prowadzone w języku angielskim.

 

Nadal nowością w ofercie pozostaje prowadzony w języku angielskim kierunek Energy Systems in the Built Environment oraz biogospodarka.

 

Przyjmowanie dokumentów zakończy się 21 lutego (piątek) o godz. 15.00.

 

Pełna oferta studiów magisterskich, rozpoczynających się w semestrze letnim.


Data dodania:2020-01-27
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Studenci zagraniczni na inauguracji nowego semestru na PŁ, foto. J.Szabela

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE