Badania i ekspertyzy z wykorzystaniem kamer termowizyjnych

W wielu gałęziach przemysłu oraz w medycynie niezwykle istotne są precyzyjne badania rozkładu temperatur. Badania te wymagają dokładnego, profesjonalnego sprzętu i personelu doświadczonego w analizie danych.

Studies and assessment with the use of thermal cameras

Oferta Katedry obejmuje wykonywanie pojedynczych zdjęć termograficznych, a także sekwencji zdjęć lub filmów (termowizja), łącznie z pełniącymi funkcję dokumentacyjną zdjęciami albo filmem, wykonywanymi w świetle widzialnym w technice cyfrowej. Uzyskany materiał jest poddawany zaawansowanemu przetwarzaniu komputerowemu. Preferowana jest współpraca w ramach wspólnego formułowania, zgłaszania oraz realizacji projektów badawczych i rozwojowych.

Badania termowizyjne wykonywane są między innymi w diagnostyce medycznej i weterynaryjnej, budownictwie, energetyce, rolnictwie i elektronice.

WYSOKIEJ KLASY SPRZĘT POMIAROWY / DOŚWIADCZONY PERSONEL / WYKONYWANIE BADAŃ NA ODLEGŁOŚĆ

Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych

Data dodania:2019-07-17