Studentka PŁ wśród najlepszych projektantów

Na zakończonej w Warszawie, 1 grudnia,  finałowej gali konkursu NEW LOOK DESIGN REFRESH, studentka Politechniki Łódzkiej Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa - Anna Hasiak, znalazła się w gronie 8 finalistów w kategorii: INSPIRACJE CARLO ROSSI.

NEW LOOK DESIGN to odbywający się od wielu lat konkurs dla projektantów mody. Konkurs promuje najbardziej utalentowanych, młodych projektantów. Tegoroczna edycja pod hasłem REFRESH powiększyła się o nowe kategorie: ART oraz kategorię CARLO ROSSI INSPIRACJE.

Anna Hasiak jest studentką drugiego roku wzornictwa  (specjalizacja: architektura ubioru), jej projekt na wybiegu prezentowała modelka Marta Sędzicka (na zdjęciu), finalistka programu Top Model. Prace konkursowe w tej kategorii oceniali: Jaga Hupało, Tomasz Jacyków, Maciej Klonowski, Joanna Gaweł oraz Dorota Wróblewska.

Konkurs NEW LOOK DESIGN REFRESH organizuje Dorota Wróblewska, promotorka mody, organizatorka pokazów, właścicielka wydawnictwa Sophisti.pl oraz domu mody Forget-me-Not. W wydarzeniu udział wzięło około 400 gości ze świata  mody oraz mediów.

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku i na stronie wydarzenia.

Data dodania:2016-12-08
Małgorzata Trocha
Kolekcja zaprojektowana przez Annę Hasiak, studentkę PŁ.