Studenckie Radio Żak buduje zespół

Początek roku akademickiego to dla Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej czas poszukiwania nowych współpracowników. Dla wszystkich osób zainteresowanych sztuką radiową, przez trzy dni od 19 do 21 października, Żakowcy przygotowali dni otwarte z warsztatami. Na przyszłych radiowców czeka praca w redakcjach: informacji i muzycznej oraz zespołach: promocji, rozwoju i technicznym.

Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 7) należy do jednych z najstarszych rozgłośni akademickich w Polsce. W tym roku obchodzilo 57. urodziny. Można go słuchać na częstotliwości 88,8 MHz w Łodzi i okolicach, a przez Internet na całym świecie. Jest jedyną radiostacją w Polsce w pełni zarządzaną przez samych studentów, którzy działają w ramach wolontariatu. Ramówka Żaka może poszczycić się programami autorskimi o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej. W 2014 roku Radio Żak otrzymało "Punkt dla Łodzi" w kategorii instytucje.

Więcej o wydarzeniu na Facebooku.

Data dodania:2016-10-18
Małgorzata Trocha