Spotkanie innowacji i designu na PŁ

Politechnika Łódzka i Firma Tubądzin zapraszają 9 listopada (środa) do udziału w pierwszej edycji "Spotkań Innowacji i Designu". Wydarzenie jest skierowane do osób zainteresowanym budową swojej kariery zawodowej z tą firmą, a w szczególności do studentów architektury, budownictwa oraz inżynierii środowiska.

"Spotkania Innowacji i Designu" to warsztaty, dyskusje oraz prelekcje ludzi ze świata nauki, designu i biznesu.  Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w kreatywnym konkursie: #forma #maszyna #przyszłość #innowacja, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in.: wiosenny wyjazd do Mediolanu oraz profesjonalne tablety graficzne firmy Wacom!

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 6,  Budynek B7, Aula B11). Początek o godz.16.00. Organizatorzy zapewniają materiały na moduł kreatywny.  Rejestracja studentów posiadających zaproszenia w linku.

Program:
16:00 – inauguracja
16:20 – Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin, Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Tubądzin Managment Group: Inspiracje, design i technologie. Nowe możliwości w centralnej Europie.
16:40 – dr hab. inż. Marek Lefik, prof. PŁ: Modelowanie procesów technicznych związanych z badaniem i kształtowaniem właściwości ośrodków porowatych - doświadczenia WBAIŚ.
17:00 – Jarosław Borzuta, Dział Utrzymania Ruchu, firma Tubądzin: Technologia w zakresie nowoczesnych linii produkcyjnych.
17:15 – dr hab. n.t. Artur Zaguła, dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski: Architektura – pół kroku za innowacjami?
17:35 – Ewa Kryszkiewicz, firma Tubądzin: Współpraca z firmą Tubądzin. Możliwości dla studentów.
17:50 – przerwa.
18:05 – konkurs moduł kreatywny dla uczestników.
19:35 – obrady komisji konkursowej.
20:05 – ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród, oficjalne zakończenie.

Data dodania:2016-10-25
Małgorzata Trocha