Konkurs Polski Produkt Przyszłości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w XIX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości.

Celem konkursu jest promocja osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, które mają szansę zaistnieć na rynku polskim i jest przeprowadzany w trzech kategoriach:

1.produkt przyszłości jednostki naukowej,

2.produkt przyszłości przedsiębiorcy,

3.produkt przyszłości konsorcjum: jednostka naukowa-przedsiębiorca.

Zwycięzcy w Konkursie otrzymują statuetkę, dyplom, prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem i hasłem „Polski Produkt Przyszłości” oraz wsparcie w promocji produktu. Oprócz w/w nagród, Organizator Konkursu przewiduje przyznanie nagród specjalnych:

•za projekt zgłoszony przez firmę typu spin-off,

•za projekt z branży ICT,

•za projekt w obszarze ekoinnowacji lub w innych obszarach, które zostaną zidentyfikowane w trakcie oceny zgłoszonych projektów.

Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie Portalu Innowacji www.ppp.pi.gov.pl; bezpośredni link: http://www.pi.gov.pl/PPP/chapter_95417.asp

Szczegółowe informacje nt. Konkursu udzielane są pod nr telefonu: 22 432 83 12 oraz mailowo: konkursppp@parp.gov.pl.

Wnioski konkursowe można składać w terminie: do 8 czerwca 2016 roku.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Data dodania:2016-05-18
Monika Kasieczka-Burnecka