13.03.2018 Wieczór muzyczny z cyklu "Muzyka na Politechnice"

Koncert odbył się 13 marca 2018 roku w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Open Music

Prowadzenie: Grażyna Sikorska i Aleksandra Nawe (wiceprezes Fundacji East-West Music, która jest organizatorem Festiwalu).

Wystąpili Uczestnicy Mistrzowskich Kursów Interpretacji Pianistycznej i Wokalnej:

- Julia Marciniak

Juriy Hadzetskyy – baryton, Aleksandra Nawe – fortepian

M. Ravel – Don Quichotte a Dulcinee: Chanson romantique i Chanson a boire

Juriy Hadzetskyy – baryton, Aleksandra Nawe – fortepian

M. Ravel – Don Quichotte a Dulcinee Chanson romantique: Chanson a boire (fragment)

Prowadzenie: Grażyna Sikorska

Media: Jerzy Wojewoda